E-mailVytisknoutExportovat ICS

PROPINKEJTE SE NA VELEHRAD

Název akce:
PROPINKEJTE SE NA VELEHRAD
Datum konání:
čt, 4. červenec 2019
Místo konání:
VELEHRAD
Kategorie:
ZÁJEMCI
Vytvořil:
Super User

Popis

Stejně jako v minulých letech proběhnou 4. 7. 2019 (čtvrtek) na Dnech lidí dobré vůle finálové akce ve fotbalových dovednostech a stolním tenise tříčlenných družstev „Propinkejte se na Velehrad“. Opět se Vám naskýtá možnost uspořádat kvalifikační kola obou soutěží.

                Pokud byste měli zájem přihlásit tříčlenné družstvo stolních tenistů a i uspořádat kvalifikační kolo, prosím o nahlášení termínu, družstva a místa konání na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. dubna. Přihlášku naleznete v příloze. Přihlášeným týmům budou po 14. dubnu zaslány informace o místě kvalifikace.

                Zájemce o kvalifikační kola fotbalových dovedností prosím, aby zaslaly datum kvalifikace nejpozději do 10. června, nahlášení výsledků do 25. června, vše na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (v kopii Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Po nahlášení zájmu Vám budou zaslány materiály ke kvalifikačním kolům. Termíny a místa budou postupně zveřejňovány na webu Orla a fotbalových dovedností. Soutěžit se bude v kategoriích:

·         kluci 2005–2008

·         kluci 2009 a mladší

·         děvčata 2005 a mladší


Místo konání

Umístění:
VELEHRAD
Stát:
Czech Republic